مجموعه ویدیویی Nicos Weg

سریال آموزش زبان آلمانی Nicos Weg

سریال آموزش زبان آلمانی Nicos Weg با زیرنویس فارسی و آلمانی

سریال آموزشی Nicos Weg نام مجموعه آموزشی بسیار جدیدی است که داستان شخصی به نام Nico اهل اسپانیا را روایت می کند که به تازگی وارد آلمان شده و چیزی از این زبان نمی داند. پس از ورود به آلمان وی با موقعیت های مختلفی رو به رو می شود که نیاز های زبانی وی در آن ها به تصویر کشیده شده و مخاطب با آن ها همراه می شود.

سریال آموزش زبان آلمانی Nicos Weg از سطح A1 شروع شده و گام به گام تا سطوح A2 و B1 ادامه پیدا می کند.

این سریال آموزشی بسیار مفید جهت آموزش زبان آلمانی را می توانید همراه با زیرنویس فارسی و آلمانی، حجم بهینه شده و لینک مستقیم به طور اختصاصی از این سایت دانلود کنید.

دریافت سریال آموزشی Nicos Weg سطح A1

مشاهده قسمت ۱          مشاهده قسمت ۳۵     مشاهده قسمت ۷۰

سه قسمت بالا را می‌توانید به طور رایگان دانلود و مشاهده کنید و در صورت تمایل به دریافت کل سطح A1  از لینک زیر اقدام به خرید نمایید.

  • سریال آموزشی Nicos Weg سطح A1
  • تعداد قسمت: ۷۸
  • زمان هر قسمت: یک الی دو دوقیقه
  • حجم : ۷۸۰ مگابایت
  • نوع لینک: مستقیم، تک لینک
  • پسورد: mjshariati.com
  • قیمت : ۱۳,۰۰۰ تومان

راهنمای خرید: از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب و لینک زیر اقدام به خرید نمایید. در صورت پرداخت موفقیت آمیز وارد صفحه تایید پرداخت می‌شوید که در انتهای آن لینک دانلود مستقیم موجود است. علاوه بر آن دو ایمیل، یکی حاوی رسید پرداخت و دیگری حاوی لینک دانلود نیز به ایمیل وارد شده ارسال می شود. در صورت عدم مشاهده ایمیل، پوشه اسپم خود را نیز نگاه کنید. چنان‌‌چه باز ایمیل حاوی لینک دانلود را دریافت نکردید از طریق ایمیل m.shariati2000@yahoo.com اطلاع دهید.

130,000 RIAL – خرید

دریافت سریال آموزشی Nicos Weg سطح A2

سطح A2 در حال تکمیل است. هر هفته ۳ قسمت جدید اضافه می‌شود. قسمت‌های تهیه شده در صفحه دریافت سطح A2 قرار داده می‌شوند. این صفحه دارای پسورد است. شما می‌توانید از لینک زیر اقدام به خرید نمایید و پسورد دریافتی را حتما در جایی یادداشت فرمایید تا هنگام بروز رسانی قسمت های جدید بتوانید مجددا وارد صفحه دریافت شوید.

سریال آموزشی Nicos Weg سطح A2

زمان هر قسمت: یک الی دو دقیقه

قیمت : ۱۳,۰۰۰ تومان

صفحه دریافت : وارد شدن به صفحه دریافت

لطفا از لینک زیر اقدام به خرید پسورد صفحه دریافت نمایید:

130,000 RIAL – خرید

برای اطلاع از قرارداده شدن قسمت‌های جدید با استفاده از پسورد دریافتی که آن را در جایی یادداشت کرده اید مجددا به صفحه پرداخت مراجعه نمایید و یا شبکه‌های اجتماعی زیر را دنبال کنید.

تلگرام: mjshariati_telegram

اینستاگرام: mjshariati_insta

آپارات: mjshariati